APDOVANOJIMAI „Ištiesk gerumui ranką 2015“

2015.11.25

Labdaros ir paramos fondas „Algojimas“ jau septintus metus iš eilės kviečia visus ištiesti gerumui ranką – padėti negalią turintiems vaikams bei jų šeimoms, rengdamas labdaros renginių ciklą „Ištiesk gerumui ranką“.
Šiais metais norime pagerbti ir su visa Lietuva pasidžiaugti mus supančiomis nuostabiomis asmenybėmis, šeimomis, organizacijų kolektyvais, iniciatyvų rengėjais, įvairių sričių specialistais, kurie savo gyvenimu ir veikla keičia požiūrį į neGalią bei liudija, kad neGalios nePaliesti vaikai ir jų šeimos YRA mūsų visuomenės dalis – svarbi dalis, kad neGalia – tai ne nuosprendis ir ne kliūtis.

Tad kviečiame siūlyti savo herojus APDOVANOJIMAMS „Ištiesk gerumui ranką 2015“, kurie įvyks šventinio renginio metu LRT televizijoje, užpildant šią elektroninę anketą iki 2016 m. sausio 24 dienos.

Kandidatus (asmenis, organizacijas ar iniciatyvas) galite siūlyti net aštuonioms nominacijoms:

  1. Už indėlį, keičiant požiūrį į neGalią (kviečiame siūlyti verslo ir/ar viešojo sektoriaus įmones, kurios gali būti sektinu pavyzdžiu keičiant požiūrį į neGalią).
  2. Už neGalios įgalinimą (kviečiame siūlyti mokslo ir verslo atstovus, kurių partnerystės dėka gimsta inovacijos, išradimai, technologijos neGaliai įgalinti).
  3. Už neGalios atvėrimą visuomenei (kviečiame siūlyti žiniasklaidos atstovus, plačiausiai atskleidžiančius neGalios problemas).
  4. Už kasdienybės įgalinimą (kviečiame siūlyti labiausiai atsidavusius savo profesijai atstovus, pvz.: pedagogus, gydytojus, slaugytojus, valstybės tarnautojus ir t.t.).
  5. Už įkvepiančią tvirtybę (kviečiame siūlyti šeimą, kuri atsidavusiai ir beatodairiškai rūpinasi savo artimu).
  6. Už savęs dovanojimą silpnesniam (kviečiame siūlyti savanorius, kurie negailėdami savęs, dovanoja savo energiją ir laiką neGalios nePaliestiems).
  7. Už įžiebtą Tikėjimą ir Viltį (kviečiame siūlyti dvasininkus, kurių žodis įžiebia tikėjimą ir viltį).
  8. Už galią nugalėti neGalią (kviečiame siūlyti žmones, kurie, nepaisant savos neGalios, tampa įkvepiančiu pavyzdžiu aplinkiniams, savo ryžtu ir tikėjimu įrodantys, kad neGalia – ne riba).

Labiausiai nusipelniusieji bus išrinkti specialios kompetentingų Lietuvos šviesuolių komisijos bei apdovanoti originaliomis stiklo statulėlėmis, kurias sukūrė ir specialiai šiam kilniam tikslui padovanojo mūsų draugai ir partneriai UAB „Glasremis“.

Prisidėkite prie gėrio sklaidos ir požiūrio į neGalią keitimo ir Jūs!

Juk ko vienas negaliu, KARTU MES GALIM VISKĄ.

Užduokite klausimą
Prenumeruoti naujienlaiškį

Narystė tarptautinėse organizacijose

Mūsų projektai